הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי
תפריט דף הבית
עיריית
אופקים
חיפש youtyube גלריית תמונות faceboox מוקד
סגור חיפוש
חפש

לאור ההצלחה והביקוש הרב: מגדילים את היקף השיווקים בשכונת 'חורשת נח' באופקים

תאריך: 27/08/2018
השבוע נפגש ראש העיר, איציק דנינו, עם מנהל מחוז דרום ברשות מקרקעי ישראל, ערן ראובני, חגי סלע, מנהל התכנון מרחב דרום ברשות מקרקעי ישראל ואהרון אלקבץ, מנכ"ל החכ"ל, במטרה להמשיך ולקדם את שיווק השכונה החדשה.

על פי מה שסוכם בפגישה הוחלט להרחיב לשיווק מספר פרויקטים בשכונה וזאת לאור ההצלחה הגדולה של השיווקים הראשונים. אחד מהפרויקטים הוא דירות ב'מחיר למשכן', ובנוסף ל-493 יחידות דיור ששווקו, יתווספו עוד 80 יח"ד, שגם מתוכם יוקצו כ-50% לטובת תושבי אופקים. מדובר על מתחם בשדרה הראשית של השכונה, שתשלב מסחר ומגורים
 
גם מינהלת המגורים של צה"ל מרחיבה את הפרויקט ובנוסף ל-73 יח"ד ששווקו יתווספו עוד 29 יח"ד עבור אנשי הקבע מהחילות השונים. גם כאן דרש ראש העיר מנציגי המינהלת לתת קדימות לאנשי קבע, תושבי אופקים, ואף לתושבי עבר, במטרה להחזיר אותם הביתה ולתת להם עדיפות ברכישת דירה בשכונה. המעוניינים לרכוש דירה במסגרת מינהלת המגורים יפנו למייל: sherut6@gmail.com.
 
כמו כן הוקצו 56 יחידות דירות צמודות קרקע לתושבי אופקים המבקשים לבנות את ביתם בשכונה החדשה

שכונת 'חורשת נח', הצמודה לתחנת הרכבת תכלול בתוכה 1000 יחידות דיור בסך הכל, כך שלצד דירות ב'מחיר למשכן', אנשי קבע, בני אופקים יתגוררו גם חברי עמותת 'יוזמת נח', צעירים שיעתיקו את מגוריהם לאופקים וימשיכו לעבוד באזור המרכז.
 
ראש העיר, איציק דנינו: "מניסיונן של ערים אחרות, שכונות הנבנות בסמוך לתחנת רכבת הינן אטרקטיביות מאוד ומחירי הדיור בהן עולים בעשרות אחוזים. אני שמח על הביקוש לדירות ושמח על הביקוש של הקבלנים
 
 
 
 
לבנות אותן, זו הבעת אמון מלאה בעיר. נמשיך להציע פתרונות דיור עד לאחרון תושבי העיר, שיהיה מעוניין בכך, ואנחנו מגבים הבטחה זו בהסכמים שהושגו עם משרד האוצר".