הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי
תפריט דף הבית
עיריית
אופקים
חיפש youtyube גלריית תמונות faceboox מוקד
סגור חיפוש
חפש

השירות לתושב באופקים עולה מדרגה

תאריך: 05/12/2018
החל מחודש ינואר הקרוב יקבל כל תושב הזכאי לכך אישור תושבות בצירוף טופס הארנונה השנתי. ראש העיר: "השירות לתושב הינו הדבר המרכזי ואנחנו כל הזמן עסוקים בשיפור התחום. התהליך החדש יהפוך אותו לנגיש ונח יותר עבור התושב"
 
עם תחילת השנה האזרחית החדשה יישלחו אישורי התושב באופן אוטומטי לזכאים. מדובר בשירות חדש ומתקדם לתושב, שעד היום התבקש להגיע פיזית למחלקת הגבייה של העירייה, למלא טפסים באופן ידני ואחרי בדיקה לקבל את הטופס.
 
קבלת אישור התושבות המקוון הינו חלק ממהפכה דיגיטלית שעוברת עיריית אופקים בזמן הקרוב ובמסגרתה יהפכו שירותים רבים לתושב לזמינים ונגישים יותר. תושב זכאי לאישור הינו בעל תעודת זהות עם כתובת רשומה באופקים, בעל דירת מגורים, המופיעה ברישומי הארנונה של העירייה או שוכר דירה עם הסכם שכירות תקף ומתגורר לפחות שנה מלאה בעיר. במקרה וכל התנאים ימולאו המערכת הדיגיטלית שדולה את הפרטים, תישלח אוטומטית את האישור בצירוף לטופס הארנונה המסכם של שנת 2017 ושיגיע לבתי התושבים בינואר הקרוב.
 
במקרה ולא כל התנאים ימולאו כדוגמת שוכר דירה או בן משפחה המתגורר בדירה שאינה על שמו, תהיה אפשרות למלא טפסים מקוונים הנמצאים באתר העירייה ולאחר שייבדקו יישלח אישור התושב באמצעות הדואר.
 
לאלו שיעדיפו בכל זאת להגיע פיזית למשרדי הגבייה ניתן יהיה מהחודש הבא להזמין תור מראש בכדי להימנע מהמתנה מיותרת וכל זאת במטרה לספר שירות נח, קל וזמין לתושב.
 
שירות נוסף, שייכנס לתוקפו בתחילת השבוע, הוא מוקד טלפוני לבירורים ותשלומים של מחלקת הגבייה, שיפעל בימים א'-ה' בין השעות 08:00-20:00, שישי 08:00-12:00 ובימי חול המועד בשעות 08:00-16:00.
מספרו: 1-800-077-305.
 
איציק דנינו, ראש העיר: "השירות לתושב הינו הדבר המרכזי ואנחנו כל הזמן עסוקים בשיפור התחום. קבלת אישור תושבות באופן אוטומטי יחסוך לתושב זמן רב ויפשט את התהליך. זו היא התחלה של תהליך גדול ורחב יותר, שייתן את אותותיו במחלקות השונות של העירייה".