דלג לתוכן העמוד
האתר בהרצה

עובדי עיריית אופקים נכנסים לכושר


מיזם 'טיים אאוט' שיוצא לדרך, יאפשר לעובדי העירייה, המתנס והחברה הכלכלית לקחת חלק בפעילות גופנית שבועית כחלק מיום עבודתם. ראש העיר: "ידוע כי עובד טוב הוא עובד שטוב לו ושעת כושר קבועה בכל שבוע היא בהחלט הדרך לשם"

כושר

בישיבתה האחרונה של וועדת הבריאות הוחלט על תחילתו של מיזם חדש לעובדי העירייה והחברות העירוניות שלה בשם 'טיים אאוט'. המיזם פועל לקידום אורח חיים בריא באמצעות פעילות גופנית חווייתית משותפת לעובדים שבמסגרתו הם יצאו לשעה, בתחילת יום עבודה או בסופו, לפי בחירתם, שתוקדש כולה לפעילות גופנית.

 

וועדת הבריאות הפועלת מזה כשנה וחברים בה נציגי המתנס והעירייה, נציגי קופות החולים בעיר, מתנדבים שבעברם עסקו בתחום הבריאות, נציגי אזרחים וותיקים ומועדון איש"ה ומנכ"ל הקאנטרי קלאב. הוועדה מתכנסת במועדים קבועים ודנה בנושאים שונים במטרה לקדם אורח חיים בריא עירוני ובישיבה האחרונה שנערכה בתחילת שבוע שעבר, הוחלט על מיזם 'טיים אאוט'.

כושר 2

בתחילה נקרא המיזם 'זמן למייל וזמן להתעמל' אותו הביאה לשולחן הוועדה אורטל נאווי, מקדמת בריאות העובדים ברשות ומאוחר יותר קיבל את אישורו של ראש העיר, איציק דנינו. הרעיון הוא לתת את האפשרות לעובדי העירייה, המתנס והחברה הכלכלית, שעה בשבוע, בתחילת יום עבודה או בסופו, בה הם יוכלו לקחת חלק בפעילות גופנית מגוונת כגון יוגה, פילאטיס או שימוש בחדר כושר וזאת ללא תשלום. לשם כך נעשה שיתוף פעולה עם קאנטרי קלאב אופקים, שהציע את המתחם עבור מימושו של המיזם.   

 

אורטל נאווי, מקדמת בריאות העובדים ויוזמת הרעיון: "מנהלי מחלקות העירייה והעומד בראשם, רואים בעובד משאב אנושי שיש לטפח ולתחזק הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. עשרות מחקרים שנערכו בנושא קובעים באופן חד משמעי כי ביצוע פעילות ספורטיבית הוכחה כאקט שמעלה באופן דרמטי את זמינות האנרגיה הפיזית והנפשית, שמתורגמת להנעת העובד ומעלה את שביעות רצונו. מדובר על משאלתו של כל מנהל משאבי אנוש, שמקדיש חלק בלתי מבוטל ממרצו לצורך הנעת תהליכים תומכי תפוקה. לאור זאת ראיתי לנכון ליזום את מיזם 'טיים אאוט', שיאפשר

לעובדים לקחת חלק בפעילות גופנית שבועית כחלק מיום עבודתם ושמחתי לשתף פעולה בכך עם מנהלת מחלקת הספורט במתנס, אילנה איטח, שהרימה את הכפפה".

 

איציק דנינו, ראש העיר: "כושר גופני הוא היכולת של הגוף לפעול ביעילות ואפקטיביות בזמן עבודה ופעילויות פנאי, והוא מונע מחלות שנוצרות כתוצאה אורח החיים המודרני. מכאן חשיבותו של מיזם 'טיים אאוט' ובכלל של כל התכניות שאנו מקדמים בשנים האחרונות בנושא קידום אורח חיים בריא בעיר אופקים. ידוע כי עובד טוב הוא עובד שטוב לו ושעת כושר קבועה בכל שבוע היא בהחלט הדרך לשם".  

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store