דלג לתוכן העמוד
האתר בהרצה

מטה מול מטה: בעלי תפקידים בעיריית אופקים אירחו את מקביליהם במ"מ יסוד המעלה


השבוע התארחו בעיריית אופקים נציגי המועצה המקומית יסוד המעלה במטרה לקיים שיח עמיתים, להכיר ולהתוודע לנהלי עבודה אחד של השני. הרעיון לפגישה עלה בשיח אישי בין ראש המועצה, אילן אור, לראש העיר, איציק  דנינו, שממנו נולד הביקור של מטה מול מטה.

למפגש שנפתח בחדר הישיבות של העירייה הגיעו נציגי המחלקות חינוך, שירתים חברתיים, חברה כלכלית, בטחון וגזברות משתי הרשויות. לאחר שיחת היכרות ראשונית וסקירה של ראש העיר וראש המועצה ניתן דגש על תכנון בית הספר היסודי החדש 'רגבים', העומד להיבנות בשכונת 'רמת שקד'.

"כרשות שעוסקת רבות בתחום האגרוטק היה חשוב לנו לשמוע וללמוד על בית ספר ייחודי וחדשני, כמו זה שאתם מתכננים לבנות אצלכם. בית ספר חקלאי הוחלט על הקמת בית ספר שייתן דגש בנושאי חקלאות שונים מתוך תפישה שהעיסוק בתחום זה יוצר חיבור, מודעות אכפתיות לסביבה וקשרי הגומלין בין האדם לסביבתו ויאפשר מחקר ופיתוח של התלמידים במסגרת הלימודים".

כזכור, בית ספר 'רגבים' נבחר להיות אחד מתוך 20 בתי ספר בכל רחבי הארץ הנכללים בתכנית לתכנון ובינוי מוסדות חינוך חדשניים כחלק ממדיניות מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב, ומינהל הפיתוח להתאמת מוסדות החינוך ומרחבי הלמידה למאה ה-21.

בסיום המפגש המשותף התפצלו בעלי התפקידים וכל זוג דן בתחום העניין שלו. את היום חתמה ארוחת צהריים משותפת שבמהלכה הודו האורחים על המפגש המפרה והזמינו לביקור אצלם.

יסוד המעלה

ראש העיר, איציק דנינו: "המפגש שהתקיים השבוע הוא הראשון מסוגו ואנו מתכוונים להמשיך ולקיים מפגשי מטה מול מטה של בעלי תפקידים, שבמסגרתם ניתנת לכולם ההזדמנות ללמוד מניסיונם של אחרים ולשפר את השירות לתושב שאנו מעניקים".

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store