דלג לתוכן העמוד
האתר בהרצה

צעד נוסף לקראת מעבר דרומה של קריית ההדרכה הטכנולוגית של חיל האוויר


הקירבה לאופקים תניב שיתופים פעולה ובהם פעולות התנדבותיות ומעורבות קהילתית, הקמתו של בית ספר על אזורי טכנולוגי ובחינת הקמתה של שכונה צבאית

 

בשיחת זום שהתקיימה השבוע בין ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, לבין נציגי מינהלת מעבר בסיס ההדרכה של חיל האוויר – בח"א 21 – הוחלט על מספר צעדים לקידום הפרויקט. בשיחה השתתפו נציגי מנהלת המעבר של חיל האוויר, גורמי להק כח אדם של חיל האוויר ונציג מטעם מנהל מעבר דרומה של משרד הבטחון והיא דנה בצעדי המעבר דרומה לבסיס חצרים ושיתופי הפעולה האפשריים בין עיריית אופקים לבסיס.

הנושאים עליהם דובר בפגישה הינם העתקתה של קריית ההדרכה הטכנולוגית, שבמסגרתה אפשרי כי תתבצע בין היתר פעילות התנדבותית ומעורבות קהילתית ותהווה מקור לתעסוקה לתושבי אופקים ולנותני השירותים בסביבה, כמו כן נבחנה האפשרות הסבתו של בית ספר 'עתיד' לבית ספר על אזורי של חיל האוויר וכן הועלתה האפשרות להקמתה של שכונה ייעודית לאנשי קבע של חיל האוויר בעיר.   

עוד דובר על נושא התחבורה ופיתוחה, במטרתה להקל על הגעתם של חיילים לבסיס חצרים ולהפוך אותו לנגיש וזמין עבור המתגוררים בכל רחבי הארץ.

איציק דנינו, ראש העיר: "העברת בסיסי צה"ל דרומה, ובפרט בח"א 21, הינו מהלך לאומי לחיזוק הנגב והעיר אופקים בתוכו ואנו מברכים של שיתופי הפעולה העתידיים בין העיר לבסיס. אני סמוך ובטוח ששיתופי פעולה אלו יטיבו הם עם אנשי הקבע וחיילי בסיס חיל האוויר והן עם תושבי אופקים". 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store