דלג לתוכן העמוד

גם בצל הקרוונה: ממשיכים במסורת הענקת אות מצטייני ראש העיר אופקים


השנה במקום טקס מרוכז בלשכת ראש העיר התקיימו טקסים בכל אחד מבתי הספר היסודיים בעיר. ראש העיר: "יש עליכם אחריות נוספת, כמנהיגי בית הספר, והיא למשוך אחריכם את שאר התלמידים, לעזור להם להגיע להישגים ולקדם אותם"

 

זו השנה השישית בה מתקיימים טקס הענקת תעודות ומדליות לתלמידים מצטיינים של תלמידי כיתות ד'-ו' באופקים והשנה, עקב הקורונה, הם התקיימו בבית הספר היסודיים ולא בלשכת ראש העיר. כ-300 תלמידי בתי הספר 'אביר יעקב', 'בן גוריון', 'הגבעה', 'אשלים' 'מורשת ישורון', 'דרכי נועם' ובית ספר 'חבד', זכו לקבל מידיו של ראש העיר ומנהל מינהל החינוך תעודת הוקרה ומדליה על הישגיהם הלימודיים והישגיהם החברתיים.

 

תלמיד מצטיין נחשב מי שממוצע ציוניו השנתי עומד על 90 ומעלה בכיתות ד' עד ו'. השנה, בגלל ייחודה, הוחלט כי יילקח ממוצע הציונים רק של הסמסטר הראשון של שנת הלימודים. כמו כן נבחר מצטיין חברתי מכל כיתה, על תרומתם לחברה ועבודתם המאומצת.

כיתות א' ו-ב' יקבלו התייחסות בית ספרית, שכן בשנים אלו הציונים הינם הערכה בלבד ולא מספרית.

 

ראש העיר, איציק דנינו, בדבריו לתלמידים בטקסים: "בכל שנה זה מרגש לפגוש את הטובים ביותר ולומר לכם שאתם המשאב הכי חשוב שלנו, אתםם העתיד של העיר אופקים ושל המדינה כולה ואנו נעשה כל שבידינו כדי לתת לכם את הכלים הנכונים. להם נשאר רק לחלום.

 

כמנהיגי בית הספר יש עליכם אחריות נוספת והיא למשוך אחריכם את שאר התלמידים, לעזור להם להגיע להישגים ולקדם אותם, לשמש כקטר המושך אחריו את שאר הקרונות של הרכבת. אתם גאווה לעצמכם, להוריכם ולעיר. אני מאחל לכולם קיץ נעים ובטוח וחזרה עם מלאי של אנרגיות בשנה החדשה".

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store