דלג לתוכן העמוד

מליאת מועצת העיר אופקים אישרה תב"רים בסכום של כ-70 מיליון ש"ח


במסגרת התבר"ים המשך פיתוחה של שכונת הפארק החדשה, בניית מרחבי לימוד בבית ספר 'אשלים' ותכנון מקיף לגן 'יאיר' במרכזו יוקם מוזיאון לתולדות העיר אופקים

 

בישיבת המועצה האחרונה שהתקיימה השבוע אושרו תבר"ים בסכום של כ-70 מיליוני ש"ח המיועדים להמשך פיתוח שכונת הפארק החדשה, בניית מתחמי לימוד חדשים בבית הספר 'אשלים' ותכנונו המפורט של גן 'יאיר' .

כ-68 מיליון ש"ח אושרו לשלב נוסף בפיתוחה של שכונת הפארק, הכולל את הפיתוח הנופי והשטחים הציבוריים של השכונה.

כמו כן הוקצה תקציב לבנייתם של שלושה מרחבי למידה חדשים בבית הספר היסודי 'אשלים'. התב"ר מיועד לתכנון ובסופו ייבנו שלושת המתחמים בפרויקט משותף של עיריית אופקים וקרן רש"י. מתחמי הלימוד ייתנו בנוסף מענה בשעת חירום עבור התלמידים, שכן ייבנו בצורה ממוגנת בעלות של כמיליון וחצי ש"ח.

תב"ר נוסף שאושר מיועד לשדרוגו של גן 'יאיר' הוותיק, במסגרתו יתוכנן האזור מקיבוץ גלויות ועד רחוב הרב קוק ותתאפשר גישה לכל אורך רחוב הנשיא. עוד במסגרת התכנון שילובו של גן 'ציפורה' המיתולוגי, כגן הילדים הראשון באופקים, במתחם בו יפעל מוזיאון 'מוזיאקה', מוזיאון שיאגד חומר היסטורי רב שנאסף במהלך השנים על תולדות העיר אופקים.

ראש העיר, איציק דנינו: "מדובר על תקציבים גדולים המיועדים לפרויקטים משמעותיים, הנותנים מענה לתחומים רבים ובהם פיתוח, שימור וחינוך, ואני שמח שניתן לצאת לדרך גם בהם".

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store