דלג לתוכן העמוד

ראש עיריית אופקים בפגישת עבודה עם שר החינוך


השבוע נפגש ראש עיריית אופקים, איציק דנינו, עם שר החינוך, יואב גלנט, במטרה לקדם מספר פרויקטים במערכת החינוך העירונית.

עוד השתתפו בפגישה מנהל מחוז דרום, רם זהבי, מפקח ממ"ד על יסודי, אלי אדרי, מפקחת מתכללת ממלכתי יסודי, אילונה סקג'ו, מנהל מינהל החינוך, אבי ביתן וצוות משרד החינוך.

בין הנושאים שעלו לדיון אחד סגירת פערים בכל הקשור לשעות לימודיות חסרות במוסדות 'שבילי אית"ם'. לשם כך הציג מינהל החינוך תכנית לשלוש השנים הקרובות, לפיה ישנה התחייבות כי פערים אלו ייסגרו בתום תקופה זו, עם התפתחותם של מוסדות לימוד אלו.

כמו כן, הועלה הצורך המיידי בבנייתם של כ-30 כיתות גן ובתי הספר בשנת הלימודים הבאה במספר מוסדות חינוך ברחבי העיר, הנובע מגידול משמעותי של מספר הילדים המשתלבים במערכת החינוך בכל שנה.  

נושא נוסף שעלה הוא הטמעת תשתיות וטכנולוגיה מתקדמת לשימוש מערכת החינוך, מחויב מציאות בעיקר לאור הצורך בלמידה מרחוק עקב מגיפת הקורונה. הנושאים שהועלו בפגישה נענו בחיוב על ידי השר וצוות משרדו, שהבינו את הצורך בהם.

עוד ציין השר כי בימים אלו מגובש מתווה ברור וסדור לגבי פתיחת שנת הלימודים הבאה, כך שעם סידורי ישיבה חדשים, הקפדה על כללי ההיגיינה וחלוקה לקבוצות למידה, תוכל להישמר השגרה עבור התלמידים והוריהם לצד מגפת הקורונה, ושנת הלימודים תיפתח כסדרה.

ראש העיר, איציק דנינו: "אני מודה לשר החינוך על ההקשבה והנכונות להיענות לצרכינו ולמנהל המחוז, על שנתן את תמיכתו המקצועית לבקשות שלנו. אנחנו ממשיכים להצעיד את מערכת החינוך קדימה ולהצדיק את פרס החינוך הארצי בו זכינו לאחרונה".

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store