דלג לתוכן העמוד

יתפרסם בקרוב: מכרז לביצוע מרכז לאומנויות הבמה מתקדם באופקים


המתחם יתפרש על כ-3000 מ"ר בהשקעה של 30 מיליון ש"ח ויכלול חדרי חוגים מתקדמים, 3 אולמות קולנוע, אולם שמיועד לקיום מסיבות לצעירים וכן בית קפה, שיופעל על ידי רשת ארצית

בפגישת התנעה שהתקיימה השבוע קודם בצעד נוסף פרויקט בנייתו של מרכז אומנויות הבמה חדש באופקים.  מדובר על מרכז מודרני שייתן מענה הוליסטי לתחומי האומנויות, התיאטרון והמוסיקה בעיר ויהווה בית ראוי ומכבד עבורם ובעוד ארבעה חודשים ייצא מכרז לביצוע עבור מגה-פרויקט זה.

בפגישה לקחו חלק האדריכל דוד נופר, נציגי החברה הכלכלית, שיהוו את הזרוע המבצעת בפרויקט ונציגי המתנס ויחידת הנוער. האחרונים לקחו חלק פעיל בכל שלבי תכנון המרכז מתוך התחשבו בצרכיהם הייחודיים שהועלו מתוקף תפקידם ומתוך ההבנה שהם אלו שיעשו שימוש נרחב במרכז.

המתחם יתפרש על כ-3000 מ"ר בהשקעה של 30 מיליון ש"ח ויכלול חדרי חוגים מתקדמים, 3 אולמות קולנוע, אולם שמיועד לקיום מסיבות לצעירים וכן בית קפה, שיופעל על ידי רשת ארצית. על פי התכנון ימוקם המרכז בשטח הסמוך למתנס ויחידת הנוער, כך יוכל להוות השלמה טבעית לפעילות המתקיימת במקום.

פרויקט זה מצטרף למתחם קריית הממשלה המתוכנן במקום זה, שגם הוא קורם עור וגידים בימים אלו, ולמרכז נטע, שירכז בתוכו את היחידה ההתפתחותית, טיפת חלב ומרפאת שיניים. בעתיד יש יתפרסם גם מכרז ליזמים פרטיים לבניית אזור מסחרי נוסף, בהמשך לשני הפרויקטים, ובו יוקמו מתחמי תעסוקה ומשרדים. כך שעם סיום בנייתם של כל הפרויקטים בשטח המיועד, יווצר עירוב שימושים מגוון במקום אחד, שייתן מענה לכלל השירותים לתושב, ולתחומי המסחר והפנאי.

איציק דנינו, ראש העיר: "התכנון של המתחם החל אומנם לפני שנתיים ולאחרונה, לשמחתנו, אושרו התוכניות ובעוד 4 חודשים נצא למכרז לביצועו. מדובר על פרויקט ענק שיהווה עוגן משמעותי לאומנויות הבמה ובית מכבד לפעילות הבלתי פורמלית עבור ילדי העיר".  

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store