דלג לתוכן העמוד

גנאדי קוגן

גנאדי קוגן
טוראי 

גנאדי קוגן

בן גלינה ויוסף
נפל ביום כד בסיון תשנו (10-6-1996)
מקום מנוחתו בית העלמין הצבאי אופקים

סיפור חייו

בן גלינה ויוסף. נולד ביום כח באדר א תשלו (29.2.1976) בקייב, אוקראינה. אח לאירינה. בשנת 1991, כשהיה בן 15, עלה גנאדי עם משפחתו, שהתיישבה ביבנה. הוא למד בבית-הספר התיכון אמית ביבנה, ממנו המשיך למכללה הטכנולוגית אחוזת יעקב בגן יבנה, בה למד שנתיים במגמת אלקטרוניקה. מנעוריו היה גנאדי שקוע בספרים, בעיקר בתחומי ההיסטוריה והמדע הבדיוני, בהם רכש ידע ובקיאות מפליגים. אהבתו הנוספת היתה ספורט לענפיו השונים. היה אדם שקט, ממושמע ומופנם, רחש כבוד ואהבה להוריו, והקדיש זמן רב לטיפול בסבו.

חודש לאחר סיום לימודיו במכללה, ביולי 1994, התגייס גנאדי לצהל כעתודאי, ונשלח לקורס אלקטרוניקה במסגרת חיל האוויר. חודש בלבד הספיק לשרת כחניך בקורס, ולדברי מפקדיו היה חייל מסור, שביצע היטב כל משימה והיה אהוד על חבריו.

ביום כד בסיוון תשנו (10.6.1996), נפל גנאדי בעת שירותו. בן עשרים היה בנופלו. השאיר אחריו הורים ואחות - אירינה. הובא למנוחות בבית העלמין הצבאי באופקים.

לאחר מותו כתבה בת דודתו לריסה: בן-אדם צריך להתחיל בחיים אקטיביים כדי להשאיר סימן, אבל גנאדי לא הספיק. החיים שלך נפסקו בגיל עשרים, ואנחנו לא יכולים להאמין. בשבילנו תמיד תישאר חי. במחשבותינו תמיד תהיה אתנו.

מקום מנוחתו

גנאדי קוגן
בן 20 בנופלו
מקום מנוחתו בית העלמין הצבאי אופקים
חלקה: 2
שורה: 1
קבר: 1

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store