דלג לתוכן העמוד

טלפונים ומיילים

אלעזר פינדר


מנהל לשכת סגן ומ"מ ראש העיר

הרב שלמה עזרן


סגן ראש העיר

אלעד רבי


מנהל לשכת סגן ראש העיר

פנחס קיקוס


עוזר מנכ"ל וממונה על חופש המידע

אתי סויסה


מזכירת לשכת מנכ"ל

שולה דהן


מנהלת משאבי אנוש

איילה אלמקייס


מנהלת מערך ההתנדבות

סיון בוקובזה


מזכירת גזבר

מירה מזגאוקר


תקציבאית ראשית

משה פורטל


מנהל מחלקת רכש

אלי וקנין


תקציבאי אגף שפ"ע ומנהל מחלקת רכב

הדס עמר


מנהלת הנהלת חשבונות

איילה יוסף


הנהלת חשבונות

זמירה פרטוש


הנהלת חשבונות

שושנה כהן


הנהלת חשבונות

אירנה אוקרינסקי


נציגת קבלת קהל

ריקי בן מוחא


מנהלת מחלקה

גבי ועקנין


נציג קבלת קהל

אירה מרדכייב


רכזת הנחות

רחל אניג'ר


רכזת עסקים וקבלת קהל

צופית אשכנזי


רכזת הנחות

חני אביב


מנהלת אכיפה

הדס עמר


מנהלת מחלקת הנהלת חשבונות

מיקי קאפון


מהנדס העירייה

ענבר קופרמן


עוזרת מהנדס העיר

אלה מלכה


בודקת היתרים

ליטל פטיטו


 מנהלת לשכת ואחראית היטלי השבחה ורישום מקרקעין

שירה חזיז


מפקחת בנייה

קובי מור יוסף


מנהל מחלקת פיקוח על הבנייה

מיכאל  בלוגורדסקי


מנהל פרויקטים

ילנה קירוב


סגנית מהנדסת הוועדה לתכנון ובנייה

אביבית שיינקופף לוי


בודקת תכניות

יוליה קרבנצ'קו


בודקת היתרים

אורלי עמר


בודקת היתרים

אליסה רובינסקי


מידענית

אדוה קמחי


מזכירת מחלקת ההנדסה

לשכה משפטית: 08-6115117

עו"ד רינת מסד סמולניק

עו"ד רינת מסד סמולניק


יועצת משפטית

גילה קורם


מזכירת יועמ"ש

עו"ד עידית כהן


תובעת עירונית

מוקד עירוני


מוקד 106

נפי זיגל


מנהל אגף ביטחון וסדר ציבורי

שמואל סמית


קב"ט עירוני
יהודה הלוי 18

פיקוח עירוני 1



פיקוח עירוני 2



התכנית לביטחון קהילתי



האגודה לתרבות הדיור



דוד רייכמן


רכז רישוי עסקים

אורטל נאווי


תקציבאית

אושרת יפרח


עו"ס לחוק נוער

איתן שחר


סגן מנהלת מחלקה לשירותים חברתיים

אליהו  גיגי


עו"ס ורכזת שיקום סמים

אלמצהי גזהי


עובדת שכונתית

אנה פיינקוטשן


עו"ס קשישים

מיכל עסיס


נתיבים להורות

הללי דקל חן


עו"ס שיקום האסיר -מ"מ

ורה סקליארסקי


 עו"ס משפחה,נושמים,עוצמה

חלי חן פרץ


עו"ס נועדוניות

טלי טויזר


עו"ס מנהלת פרויקט מרכז למשפחה

ניב דומני


עו"ס אחראי על פיתוח הון אנושי

נועה וייס


עו"ס, נוער וצעירים

סוזי מרציאנו-דודפור


מנהלת המח' לשירותים חברתיים

סיגלית דהן


עו"ס משפחה וחוק סדרי דין

סילביה רויטמן


עו"ס משפחה ורכזת נערות במצוקה

ענת בן-אבו


עו"ס משפחה ורכזת רכזת שיקום

לאה דדאשוב


מתרגמת

רחמים בושרי


עו"ס פ. סעד לסדרי דין

יפה יומטוב


מזכירת לשכה

משה סויסה


שומר

בת-אל וקנין


עו"ס

דנית אוחנה


עו"ס משפחה,עו"ס התמכרויות נוער מ"מ

אור אזולאי


עו"ס שיקום האסיר

הילה קארו - דראי


עו"ס ורכזת שיקום האסיר

מירלה כדרי


מזכירת וועדות החלטה

הילה סרוסי


עו"ס משפחה

ציפורה בן נון


עו"ס קהילתית,מרכזת צוותי שכונות קהילתיות

דני אשכנזי


עו"ס קשישים

שחר טרבלסי


עו"ס משפחה,עוצמה

חיים רומי


מנהל בית העלמין

הרב שלום טויטו


מפקח כשרות

זמירה סויסה


קבלת קהל מזכירות

שושנה אמסלם


מזכיר המועצה

הרב בנימין מלכה


ראש המעוצה הדתית

הרה"ג עמרם אוחיון שליט"א


רב העיר

מוטי ברבי


מנהל אגף שפ"ע

דורון אלמליח


מנהל תשתיות

יוסי טופחי


מנהלת מחלקת גינון

אברהם סיסו


מנהל מחלקת חשמל

מיקי אזולאי


מנהל לוגיסטיקה

עופר קולסקי


מנהל השרות הווטרינרי

יצחק רוסו


מנהל מחלקת תברואה

מוטי אבוקסיס


בדיקות משנה

ישראל גבאי


פקח ווטרינרי ולוכד כלבים

אהרון אלקבץ


מנכ"ל חברה כלכלית

בתיה שחר


מזכירת חברה כלכלית

פריים לילך 


מנהלת פרויקטים בחכ"ל

אושרת זוהר


 מפקחת עובדי ניקיון וכוח אדם

רענן פרץ


מנהלן שוק אופקים

מוניק ביטון


מנהלת

מוניק ביטון


משרדי הרישוי והפנים

שרי מצרי


רכזת השכלה גבוהה

ניב דומני


רכז הון אנושי והכשרות מקצועיות

דוד חייאיב


רכז צעירים עולים

מור בוהדנה


רכזת מעורבות חברתית

שירן משעלי


רכזת חיילים משוחררים

שי אלקלעי


מנהל המתנ"ס

לאה קבסה


מנהלת המרכז לגיל הרך

אייל ניסים


מנהל מרכז המוסיקה

עדן כהן


מנהלת יחידת נוער

שמחה אדרי


רכזת השכלה וניצנים

משה (צ'יקו) דראי


מנהל חדר כושר

אילנה איטח רביבו


מנהלת מחלקת ספורט

יאנה גורדון


רכזת מחלקת קליטה

שרית טימסית


רכזת אמנות ישובית

נורית ויצמן


מנהלת ספריה עירונית

עליזה דנינו


מנהלת תרבות, אמנות ופנאי

דודו דראי


מנהל תפעול ובית ספר לכדורגל

סימה כהן


מנהלת לשכה מינהל החינוך

אסתר אטיאס


תקציבאית מנהל החינוך

ערן דמרי


מנהל מערך היסעים ולוגיסטיקה
יוני נתניהו 1, אופקים

שון אסור


רכזת חינוך מיוחד

שירן נחמני


רכזת רישום ועוזרת מנהל

מירב בן נעים


תכנית לאומית 360

אבי בוחניק


קב"ט מוסדות חינוך

מוטי נעמני


קב"ט מוסדות החינוך

אברהם לב


קב"ס מוסדות מוכשר

שירה שלמה הכהן


רכזת פרויקטים ורכזת מועדוניות

עופרה רביבו


מזכירה הגיל הרך

שירה פולק


אחראית קב"סים

שלמה אסרף


רכז חינוך חרדי

חנה פורטל


מדור היסעים - אחראית מלוות

שירות פסיכולוגי חינוכי: 08-9960725

קלאודיו גלזר


מנהל השירות הפסיכולגי חינוכי

גילה בוחניק


מזכירת השירות הפסיכולוגי חינוכי

רותי פדידה וולפסון


פסיכולוגית בפרקטיקום מורחב

מאיר אפרתי


פסיכולוג קליני מומחה, מדריך

נדב שטרית


פסיכולוג חינוכי מתמחה

אנה פישוב


פסיכולוגית חינוכית מתמחה

דלית


פסיכולוגית חינוכית מתמחה, רכזת חינוך מיוחד

גבריאלה קושניר


פסיכולוגית חינוכית מתמחה - רכזת הגיל הרך

ארז ויצמן


פסיכולוג חינוכי מומחה, מדריך

מירי שמואל


קלינאית תקשורת

הרב אברהם דייטש

הרב אברהם דייטש


סגן ומ"מ ראש העיר
פולינה פוקס

פולינה פוקס


חברת מועצה
מרט גנדלר

מרט גנדלר


חבר מועצה
יעל שגב

יעל שגב


חברת מועצה
טלי מימון

טלי מימון


חברת מועצה
פולינה פוקס

פולינה פוקס


חברת מועצה

יעקב דיין


חבר מועצה

חי סופר


חבר מועצה
ראובן פילו

ראובן פילו


חבר מועצה
דוד פורטל

דוד פורטל


חבר מועצה
טל מגרה

טל מגרה


חבר מועצה

דורון אסידון


חבר מועצה

הרב שלמה עזרן


סגן ראש העיר

הרב צביקה בר און


חבר מועצה


הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store